X
Menu

Poslední informace před závodem, shrneme v časové ose.

29.7.2020 – od 18:00

Generálka před závodem, tj. sjezd trati pro osvojení. Sraz v 18:00 u Antošů. Tratí Vás provede Ladislav Maszlag, telefon na Láďu (730540497). Tímto Láďovi moc děkujeme.

Nutno podotknout, že trať prošla v neděli lehkou úpravou – bylo na trati spousty popadaných stromů, větví a toho se chopili kluci Roman Náchodský, Ladislav Maszlag a vše šetrně uklidili. Kluci moc díky za pomoc!

1.8.2020 – DEN D

– 14:00

Je to tady přátelé, začíná 4.ročník.

  • Prosíme všechny závodníky, aby byli dochvilní! Je potřeba projít krátkou prezentací, podepsání dokladu, že startujete na vlastní nebezpečí apod.
    Všechno, co budete potřebovat, Vám vydají naše slečny, které najdete v improvizovaném výpočetním středisku J Prosíme tedy o maximální součinnost.
  • Po osobní prezentaci zkontrolujte svůj obdržený balíček, ve kterém najdete: Vaše startovací číslo, pásky pro uchycení na kolo, 2 pásky/náramky pro sebe a jeden Váš doprovod a také poukázku na 1 porci výborného flank steaku. Ostatní občerstvení je pro Vás zcela zdarma po dobu konání akce, tedy pivo, ovoce, zelenina, kýta – vše oproti pásce na ruce a co hrdlo ráčí.

Pozor!!! Kdo nebude mít pásku na ruce, můžeme se buď my, celá parta z pořadatelů, nebo personál hostince, domnívat, že nemáte na akci co dělat a můžete být z areálu vykázáni. Celý den od 14:00 je hostinec u Antošů pouze pro naši akci. Proto prosíme všechny závodníky a jejich doprovod, aby si ihned po obdržení pásků, pásky nasadily. Jak píšeme výše, vstup na akci je pouze pro závodníky a 1 doprovod, tedy 1+1.

-15:30
Přemístíme se z areálu hostince na toto místo (klikni pro zobrazení). Celý areál bude ozvučen a pořadatelé budou dávat pokyny mikrofónem, nicméně, opět poprosíme o součinnost. Je zapotřebí se ideálně hromadně přemístit a to nejpozději do 15:35.

-15:35

Oficiální start závodu. Berte na vědomí, že byť máme čipovou časomíru, jedná se o hromadný start. Bohužel časomíru, která by Vás sejmula po projetí startu a cíle a následně se určil čas, se nepovedlo dojednat, především z finančních důvodů, nicméně, i tak věříme, že nám to značně zkvalitní výsledky a nebudou komplikace. Pokud chcete jet skutečně závod se vším všudy a závodit o co nejlepší umístění a čas, je potřeba se do prvních míst dostat co nejdříve. Samozřejmě ve vší slušnost… Čipovou časomíru pro nás zajišťuje společnost www.irontime.cz

Celou trasu si můžete prohlédnout online zde

-18:00 (orientační čas, vše dle dojezdu posledního závodníka a vyhlášení výsledků)

Vyhlášení výsledků, předání cen a oficiální ukončení závodu 4. Ročníku. Po ceremoniálu bude pokračovat již volná zábava, dokud nedojdou zásoby J

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ.
!!!ŽÁDÁME TÍMTO VŠECHNY ZÁVODNÍKY, ABY SE NEOPAKOVALO TO, CO PŘEDCHOZÍ ROČNÍK.!!!
A sice, aby po dojezdu závodu, každý ihned odložil své kolo a dále nikam necestoval – nevyjížděl ven z areálu. Byli tací, kteří minulý rok, naše upozornění rozčarovaně ignorovali a i opakovaně vjížděli tam a zpět.
Uvědomte si prosím, že cíl je jediný úzký příjezd/výjezd do celého areálu a hrozí tam střetnutí se závodníky, kteří budou teprve dojíždět. Předejdeme tím případným zraněním, což si každý z nás, doufám nepřeje!!!

Těšíme se na Vás, počasí má přát, přijeďte s dobrou náladou, bez ni to nepůjde.